Új elnököt, tiszteletbeli elnököt és elnökséget választott a MÉGSZ február végi tisztújító közgyűlésén.
Az inárcsi Bodrogi Kúria Hotelben tartott közgyűlésen a szokásos beszámolók elfogadása és a négyéves vezetőségi ciklus munkájának értékelése után a jelenlévő MÉGSZ tagok megújították a szövetség vezetőségét.

Golyán Lászlót húsz évnyi elnöki munka után a közgyűlés tiszteletbeli elnöknek választotta meg. Az új elnök Kirch Ervin, az elnökség tagjai vagyis alelnökök lettek Horváth Zoltán, Juhász István, Kovács Krisztián, Pánger László, Mészáros Norbert, Murányi Sándor, Varga Pál.


A felügyelő bizottság tagjai Antal István, Fehér János, Imre Lajos. Az etikai bizottságot Braun Attila, Domonkos László és Huszák Géza alkotják.

A hétvégi programot remek hangulatú díszvacsora zárta, amelynek kezdéseként Meszlényi Zoltán Díjat kapott Domonkos László és Fehér János. A szövetségben végzett kiemelkedő munkájának elismeréseként Antal István, Imre Lajos, Paziczki László, Szabó Imre és Ulrik Ferenc a Magyar Épületgépészek Szövetsége Aranyjelvényét kapta.
A közgyűlésen és vacsorán vendégként jelen volt Nagy Gyula a Magyar Épületgépészeti Egyeztető Fórum elnöke, Takács Gábor, a Magyar Uszodatechnikai Egyesület elnöke, Keszthelyi István a Kéményjobbítók elnökségi tagja valamint Várkonyi Nándor a HKVSZ elnöke.



